به این مردها اعتماد نکنید

ممکنه هنوز به چنگ اون آقایونی که با هزار وعده و وعید و از راه احساسات قصد نفوذ به شما رو دارن نیفتاده باشید، اما بدونید همچنین موجوداتی هم وجود دارن که فقط می خوان به اهداف و نیت های پلید خودشون برسن ! پس از توصیه های زیر که به نقل از همشهری آنلاینه، می تونید اونا رو بشناسید و جلوی خواسته هاشون بیایستید!

 

کسانی که از دوران آشنایی چنین رفتارهایی دارند، نه تنها قابل اعتماد نیستند، بلکه شما را برای ازدواج هم در نظر ندارند:

۱ – به جای شناخت منطقی شما، سراغ جنبه های احساسی رابطه می رود. ( هی قربون صدقه شما میره و از شما و زیباییها، اخلاق، دستپختی که حتی هنوز نچشیده و … تعریف میکنه )

۲ – از آشنایی با خانواده شما طفره می رود.(حالا بذار جوش صورتم خوب شه، اینجوری زشته جلو خونوادت – الان تو clash of clans وار داریم، نمیتونم رو ازدواج تمرکز کنم و … )

۳ – عفت را زیر پا می گذارد، درخواست های نامشروع دارد یا درباره مسائل جنسی، تحریک کننده و نا متعارف با شما صحبت می کند. ( … )

۴ – مایل است آشنایی تان طولانی شود و برای آن زمان مشخصی را اعلام نمی کند. (پس از ۱۵ سال آشنایی: من هنوز جنبه هایی از تو رو نشناختم و موقعیت دریچه آئورت تو برای من محلی از سوالات است … )

۵ – به شما می گوید که درگیر یک رابطه اجباری شده و خانواده اش دختر دیگری را برای او در نظر گرفته اند اما او مایل است از او فرار کند و شما را به همسری برگزیند.( من تو جشن بعد از عروسی همین  الان یه هویی ! البته یادت باشه من کوتاه نمیام و تن به این ازدواج نمی دم چون فقط به تو فکر میکنم…..هااا بیا وسط … )

۶ – هر روز یک بهانه برای علنی کردن رابطه دارد و امروز و فردا می کند: درسم تمام شود، سربازی بروم، کار پیدا کنم، پس انداز داشته باشم، موافقت خانواده را جلب کنم و…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

رفتن به نوار ابزار