همکاری با خونمون

 

سلام دوست عزیز

خیلی خوشحالیم که از سایت خونمون استفاده میکنید و دمتون گرم که قصد دارید به ما در اداره سایت کمک کنید

حدود سال های ۹۲ – ۹۳ بود که سایت خونمون رو راه انداختیم و به خاطر مشکلاتی که پیش اومد یه مدت غیر فعالش کردیم و دوباره سال های ۹۴-۹۵ با قدرت تمام به اوج برگشتیم  😎

اما خب همیشه با به روز نگهداشتن مطالب، تبلیغ سایت، پاسخ به همراها و حتی ترغیب افراد به پرسیدن سوالشون توی سایت دغدغه داشتیم(حل مشکلات فنی و طراحی و توسعه هم که همیشه بوده و هست)، خیلیا حوصله مشارکت نداشتن، خیلیا دوست داشتن شفاهی صحبت کنن و یه عده هم چت رو ترجیح میدادن.

خب ما هم چون از همون اول واقعا هدفمون این بود که یه کار مفید انجام بدیم، سعی کردیم همه جوره پشتیبانیشون کنیم، اما یه ضرب المثل هست که میگه “یک دست صدا نداره” پس شما هم به ما بپیوندید و توی این راه کمکمون کنید تا بتونیم به افراد بیشتری و به شیوه های متنوع و باحالتری کمک کنیم.(یه عالمه ایده داریم که واقعا بدون کمک نمیتونیم پیاده سازی کنیم، پس دستتون رو به گرمییییی میفشاریم که شما هم قراره توی این راه به ما بپیوندید)

شما به ۲ شیوه می تونید به ما کمک کنید:

  • کمک های نقدی
  • همکاری توی سایت

حتما در جریان هستید که نگهداری سایت یکسری هزینه های ثابت مثل هاست و سرور و دامنه و … داره. یک سری هزینه ها مثل تبلیغات، هزینه راه اندازی سرویس های مختلف، هزینه کارشناس و … هم هست که اونها متغیره.

اگر مایل به ارسال کمک نقدی هستید، به شیوه زیر عمل کنید:

 کمکهای نقدی تون رو با هرمبلغی که مایل بودید، به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۳۱۶۵۳۶۸۷ یا شماره حساب ۱۰٫۳۵۰۲۱۶۰٫۱ بانک رسالت به نام مازیار شاهسون پور ارسال کنیدو

همینطور اگر مایل به همکاری داوطلبانه در هر زمینه ای که علاقه دارید و فکر میکنید برای سایت مفیده، هستید:

به شیوه های زیر به ما پیام بدید:

یا فرم زیر رو پر کنید:

 

رفتن به نوار ابزار