اتاق سوال و جوابترک خودارضایی
ZeraNG 5 سال قبل

سلام  من تقریبا ۴ ساله خود ارضایی میکینم میخام ترک بکنم چیکار کنم؟ مشکلم فقط این سایت های پور*ه ..چند بار فیلتر شکنمو پاک کرد ولی بعد فشار بالام اومد مجبور شدم دوباره نصب بکنم.البته من همیشه داخل خونه هستم و تنها … فکر میکنم اگه یه دوست دختر ساده داشته باشم برای صحبت، خوب می شم.مرسی.

1 پاسخ
هم خونه عضو سایت 5 سال قبل

سلام دوست عزیز
رک و پوسکنده بهتون بگم که فرد جدید کمکی به ترک خودارضایی شما نمی کنه که اگر می شد گاها ما افراد متاهلی رو نمیدیم که دچار خودارضایی هستن !! پس اگر دنبال حرف زدن ساده! برای رفع مشکل هستید، کمکی نمیکنه.
اما این تنهایی ای که گفتی مسلما خیلی تاثیر گذاره و دقیقا مشکل همینجاست! شما هیچ فعالیت خاصی ندارید، توی گروه های اجتماعی نیستید و ذهنتون شرطی شده که باید توی خونه که تنهام، حتما خودارضایی کنم، حالا هرچقدر هم که فیلتر شکن پاک کنید، مهم نیست، ذهن شما عادت کرده به این موضوع…پس اول باید ذهن یادبگیره توی خونه و تنها می تونه کارای دیگه ای هم بکنه که شماروسرگرم کنه(حالا هر سرگرمی سالمی که شما دوست داشته باشید می تونه جایگزین بشه)
دوم اینکه سعی کنید تنها نباشید، برید توی گروه های طبیعت گردی، گروه های کتاب خوانی، گروه های همفکر(استارتاپ و …) و سعی کنید فعالیت داشته باشید…ذهنتون رو به جریان بندازید و سعی کنید مشغول نگهش دارید همچنین که این گروه ها علاوه بر رشد و شکوفایی خود شما و شخصیت و ذهنتون باعث می شن یه همدم خوب و متناسب با روحیاتتون هم پیدا کنید و مشکل تنهاییتون هم برطرف بشه
موفق باشید

هم خونه عضو سایت پاسخ داده شده 5 سال قبل

حتما داخل سایت جست و جو کنید : خود ارضایی و مقالات مرتبط رو بخونید

رفتن به نوار ابزار