اتاق سوال و جوابدسته بندی: مشکلات جنسیشوهرم نمیتونه منو تو رابطه راضی کنه !
ناشناس asked 1 سال ago

سلام.
شوهرم خیلی سریع تو رابطه نیازش برطرف میشه و بعدش دیگه به من اهمیت نمیده! این منو عصبی میکنه و احساسمو نسبت بهش کم کرده! باید چکار کنیم؟

5 Answers
هم خونه answered 1 سال ago

به نظرم اول باید با هم صحبت کنید…البته طوری با همسرتون برخورد نکنید که غرورش بشکنه و خدایی نکرده بینتون ناراحتی هایی ایجاد بشه.
در قدم بعد سعی کنید رابطه رو با نوازش و تحریک ها شروع کنید و سپس آروم آروم به سمت رابطه اصلی پیش برید، نیازه که حتما شما قبل از شروع، کاملا داغ شده باشید و ترجیحا دقیقا زمانی که احساس می کنید به زمان ارضا نزدیک شده اید، اجازه دخول بدید تا بتونید هر دو نفر تقریبا همزمان به اوج احساستون برسید.
دقت کنید مشکل انزال در آقایون به دلایل مختلفی می تونه باشه که بخش مهمی از اون به مسائل روحی و تغذیه بر میگرده، پس اگر دیدید هیچ کدام از راهکارهای موجود جواب نمیده، با یه دکتر در این زمینه برای همسرتون وقت ملاقات بگیرید.
همچنین می تونید مقاله زیر رو در همین رابطه مطالعه کنید :
https://khunamun.ir/prem-ejct-treatment/

M.kozegar answered 1 سال ago
  • من هم همین مشکل رو دارم
  • این کارهایی هم که گفتید همه رو ۳ساله دارم انجام میدم و فایده ای نداشت،ديگه خسته شدم از بس ارضا نشدم. چیکار باید انجام بدم؟
هم خونه عضو سایت replied 1 سال ago

مطمئن هستید که همه کار کردید ؟ معمولا رابطه جنسی تون چقدر طول میکشه که شما به اوج لذت نمیرسید ؟
دخول رو وقتی که شما کاملا آماده هستید انجام میدن یا پس از یک نوازش و معاشقه کوتاه ؟

M.kozegar answered 1 سال ago

هر کاری میدونستیم انحام دادیم
ولی مشکل جای ديگه است…
همونطوری که مازیار گفت،  من چندین سال خودارضایی داشتم(دو سه روز در هفته و سه چهار بار)… و الان چهارماهه گذاشتمش کنار،حالا بدنم فقط با دست نودم ارضا ميشه..این مسئله داره دیوونم میکنه..چون احساس گناه شدید دارم، با چندین مشاور حرف زدم،پیش سکس تراپیست هم رفتم،بمن ميگن اشکال ندلره تو رابطه با دست خودت ارضا بشی،در صورتیکه من زنگ زدم دفتر مرجع تقلیدم و بهم گفتن گناهه خودت دست بزنی،گفتن با مدیریت خودت فقط ميتوني، چندین بار سعی کردم با دست همسرم،ولی ارضا نشدم که نشدم…..
فک کنم تا آخر عمرم ديگه ارضا نمیشم…
بمیرم بهتره

هم خونه عضو سایت replied 1 سال ago

به نظر من که قابل حله! تکنیک های زیادی وجود داره اما باید کم کم و آروم اروم انجامشون بدید… یکی اینکه احتمالا با چیزی که من میبینم، شما خودتون به خودتون تلقین میکنید که به شیوه دیگه ارضا نمیشید خب همین باعث میشه اصلا به ذهنتون اجازه لذت بردن کافی رو ندید…
یکی هم اینکه وقتی شما ارضا میشید باید ببینید چه حسی، فکری و یا عملی لذت رو در شما ایجاد کرده، سعی کنید اون رو به همسرتون هم انتقال بدید تا بتونه دقیقا همونی که شما میخواین رو انجام بده…یادتون باشه هرچی بیشتر به خودتون تلقین کنید که نمی تونید، بدتر میشید! پس بهتره سعی کنید از رابطه لذت ببرید، به اندام های همسرتون فکر کنید، از بخواین حرفهایی که شما رو تحریک میکنن و عمل هایی که شما رو تحریک میکنن انجام بده تا به خواسته تون برسید

mehdi answered 1 سال ago

این طوری که شدنی نیست، ی مسئله دو طرفه است…برای هر چیزی راهی هست…اما خودارضایی نه

مهرداد answered 6 ماه ago

تجربه‌ی مشابهی من با همسرم داشتم. راه حلی که براش پیدا کردیم ارضا کردن همسرم بدون دخول از طریق تحریک کردنش با حرفهای شهوتی و مالیدن سینه و بدن و بخصوص لیسیدن و مالیدن آلت تناسلی‌ش بود. بعد از اینکه همسرم ارضا میشه، تازه دخول را شروع میکنم تا خودم ارضا بشم

Your Answer

3 + 10 =